Автор: admin

Оце так натеслили!

Перший автомобіль Tesla Roadster було запущено в космос 6 лютого 2018 року в 20:45 під час тестового польоту ракети Falcon Heavy.☄️
А якщо твоє авто знаходиться не в космосі, а на планеті Земля, то всі питання до eQuGPS👽
За допомогою нашої продукцї Ви з легкістю відслідкуєте та проконтролюєте автомобіль в будь-якому місці планети Земля!

Як працює GPS-трекер

Система роботи трекера включає в себе зручність та простоту дій.

 1. GPS-пристрій вираховує координати
 2. Через GSM передає дані на сервер платформи eQuGPS.
 3. Після обробки дані відправляються в особистий кабінет користувача, де надається можливість комплексного контролю за пристроєм.

З eQuGPS завжди все зрозуміло та легко!

On-line платформа eQGPS

On-line платформа забезпечує можливість контролю та спостерігання за мобільними об’єктами, на яких розташований трекер. В особистому кабінеті можна відслідковувати затори на дорогах, створені геозони та прокладений маршрут внутрішніх користувачів.

На платформі eQuGPS Ви маєте можливість:

 • контролювати швидкість.
 • створювати геозони.
 • додавати внутрішніх користувачів.
 • обирати найзручнішу карту для моніторингу.

Що таке GPS-трекер?

GPS-трекер – пристрій, призначений для визначення координат за допомогою GPS та передачі цих координат в систему On-LINE моніторингу.

Завдяки трекеру Ви маєте можливість проконтролювати будь-який рухомий об’єкт (а в окремих випадках, навіть обмежити рух об’єктів).

Можливості GPS-трекера:

 • Контроль за пресуванням транспорту. Пристрій працює в режимі On-Line 24/7, що дозволить Вам проконтролювати об’єкт в будь-який момент часу.
 • Визначення місцезнаходження зниклого авто. Завдяки
  On-Line платформі Ви завжди дізнаєтеся останнє місцезнаходження авто.
 • Дистанційне блокування двигуна (окрема опція).
 • Спостереження за дітьми чи людьми похилого віку. Можуть бути використані для контролю пересування. При цьому у спостерігача, наприклад, батьків, є можливість встановити зону, в якій може перебувати їх дитина. При перетинанні заданої зони на комп’ютер чи мобільний телефон батьків буде висланий сигнал тривоги.
 • Спостереження за підлеглими. GPS-контроль забезпечує постійну фіксацію маршрутів пересування робітників. Наприклад, торгових представників, водіїв, мерчендайзерів та інш.. Таким чином, можна слідкувати чи дотримується персонал компанії заданого маршруту. Це все допомагає оптимізувати робочий процес, знизити нецільове використання робочого часу.